غذاهایی که خاصیت ضد سرطانی دارند را بشناسید یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی تاکید کرد: سبزی ها و میوه ها به دلیل متابولیک هایی که تولید می کنند از ایجاد سلول سرطانی در DNA جلوگیری می کنند.
گزارشی از آیین های عاشورایی؛ «نذری دادن» سنت دیرینه ماه محرم/ یک دیگ و هزاران هزار نیت ماه محرم از ایامی است که نذریهای زیادی در آن ادا می شود؛ آیین نذری دادن به عزاداران امام حسین(ع) سنتی دیرینه و پسندیده در میان اکثر مسلمانان و به خصوص شیعیان دنیاست که در کشورمان رواج بیشتری دارد و شب . . .
قرص هایی که اکسیر جوانی نام دارند را بشناسید بنابراین گزارش هنوز اطلاعات کاملی از تاثیر این دارو که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسد وجود وجود ندارد و نیازمند اطلاع رسانی بیشتری از طرف مسوولان است.
بازار لوازم خانگی در امین‌حضور روزهای شلوغ، مغازه‌هایی باز و مردمی که ویترین به ویترین به دنبال یافتن لوازم خانگی مورد نظر خود هستند. البته در این میان رونق خریدها به سمت برندهای معتبر با خدمات پس از فروش کامل‌تر رفته است. به گزار . . .
همبرگر 2 هزار دلاری که رکورد گینس را شکست یک رستوران آمریکایی در میشیگان با ارایه همبرگر 153 کیلوگرمی با قیمت 2 میلیون و 500 هزارتومان (2000 دلار) رکورد گینس را شکست.
چرا پروانه نمایش بفرمایید شام لغو شد؟ بفرمایید شام ایرانی که قرار بود بعد از ماه رمضان وارد نمایش خانگی شود، به دلیل عدم دریافت پروانه نمایش، پخشش با مشکل روبرو شده است.
بسته‌بندی‌های خلاقانه و هوشمندانه مواد غذایی شکل و ظاهر بسته‌بندی‌های مواد غذایی همیشه برای جلب توجه مشتریان موثر بوده است.
صفحه 68 از 70  اول  قبلی   61    62    63    64    65    66    67    68    69    70   بعدی  
نظرسنجی
نوشیدنی محبوب شما در زمستان چیست؟
  

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  8 حقیقت شگفت انگیز درباره ی میوه ها لقمه: هر روز می خوانید، می بینید، و می شنوید که با...

  نتایج خودداری دانش‌آموزان از خوردن صبحانه چیست؟ یك متخصص تغذیه با بیان اینكه گرسنگی تنها روی حافظه...

  دسرهای چاق‌کننده را بشناسید متخصصان تغذیه و سلامت در مطالعه جدیدی هشدار دادند:...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت