5 اشتباه رایج در نگهداری غذاها چه کسی فکرش را می‌کند؟ این پنج اشتباه رایج می‌تواند باعث فساد مواد غذایی در یخچال شود و حتی ممکن است باعث مسمومیت غذایی گردد.
چگونه بوی سوختگی را در خانه از بین ببریم؟ برای از بین بردن بوی سوختگی در منزل راهکارهای ساده ای وجود دارد.
تمام فوت و فن پخت کوفته تبریزی کوفته از انواع غذای ایرانی است که نوع خاصی از آن چون مخصوص تبریز است، کوفته تبریزی نامیده می شود و روش تهیه منحصربفردی دارد.
مزاج پاییز و زمستان و تدابیر آن مزاج این فصل، سرد و خشک است. مزاج فصل پائیز در سرما و گرما معتدل، ولی در تری و خشکی همانند بهار به اعتدال نیست چون آفتاب تابستان هوا را کاملاً خشک نموده و اسباب تری در این فصل چندان آشکار نیست.
رازهای خوشمزه‌تر شدن فلافل + دستور تهیه فلافل یکی از غذاهای لبنانی است که وقتی از کنار ساندویچی‌های نزدیک بازار تهران می‌گذریم بوی سرخ‌شده آن به مشام می‌رسد و هر رهگذری را به سوی خود می‌کشاند.
باید و نبایدهایی برای تهیه کباب یکی از معمول‌ترین غذاهایی که در پیک‌نیک‌های خانوادگی و دوستانه با استقبال عمومی همراه می‌شود، کباب است که البته قدیم‌ترها خانه‌ها آنقدر بزرگ بود که حداقل می‌شد منقلی در حیاطش به‌پا کرد و نگران پیچیدن . . .
12 راز برای پختن زرشک ‌پلو با مرغ زرشک پلو با مرغ نیز مثل هر غذای خوشمزه ایرانی نکات و فوت و فن هایی دارد که آنها را در مطلب زیر می خوانید.
صفحه 43 از 48  اول  قبلی   38    39    40    41    42    43    44    45    46    47    48   بعدی  
نظرسنجی
امسال شب یلدا را چگونه می گذرانید؟
 


 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  خوردن عسل برای کودکان زیر یک سال ممنوع خیلی‌ها عسل را شیرینی بی‌ضرر می‌دانند و مرهم بسیار...

  راهکاری ساده برای کاهش درد رویش دندان در کودکان یک متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان با تاکید بر ...

  خطر پاستیل برای دندان کودکان پایگاه خبری لقمه:استفاده از پاستیل علاوه بر عوارض...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت