با انواع غذاهای آلرژی‌زا آشنا شوید آلرژی‌های غذایی در سال‌های اخیر نگرانی‌های بسیاری را برای مسوولان و والدین بوجود آورده‌اند و این نگرانی به حدی رسیده كه عرضه برخی خوردنی‌ها مثل محصولات بادام زمینی كه یك ماده آلرژی‌زا است در موسسات آم . . .
شادابی پوست با پنج اکسیر جوانی زیبایی و جوانی برای همه مهم است.شما میتوانی بدون مراجعه به دکتر و یا خرید دارو و وسایل بی مصرف این جوانی را برای خود به ارمغان آورید.
خوردن صبحانه و پرهیز از مصرف نوشابه‌های گازدار از فشار خون بالا می‌کاهد نتایج یک بررسی نشان داد که حفظ نمایه‌ی توده‌ی بدنی و كاهش آن در صورت افزایش داشتن، رعایت الگوهای تغذیه‌ای سالم و مصرف نان‌های سبوس دار، به عنوان اولویت‌های پیشگیری اولیه از فشار خون بالا محسوب می‌شوند . . .
كودك هنگام غذا خوردن نباید خسته باشد والدین باید كودك را در فواصل زمانی منظم تغذیه كنند تا بدین ترتیب به یك برنامه روزانه مناسب عادت كند.
توزیع چیپس، پفك و لواشك در بو‌فه مدارس ممنوع مدیركل سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش گفت: توزیع چیپس، پفك و لواشك در بو‌فه‌های مدارس بخصوص در دبستان‌‌ها ممنوع است و در صورت مشاهده این نوع مواد خوراكی، با متخلفان و مدیریت مدرسه ب . . .
یخ‌های دكه‌ای می‌توانند منتقل‌كننده وبا و آلودگی باشند یک متخصص بهداشت محیط گفت: یخ‌های دکه‌ای می‌توانند منتقل‌کننده آلودگی و میکروب وبا باشند چرا که یخ به سرعت آلودگی را به داخل خود می‌کشد.
رییس انجمن علمی ‌سلامت خانواده ایران: رژیم غذایی تاثیری در افزایش یا کاهش میل جنسی مردان ندارد در جامعه ما گفته می شود غذاهایی که خاصیت گرمی دارند موجب افزایش میل جنسی مردان می شود اما این موضوع از نظر علمی ثابت نشده است.
صفحه 156 از 157  اول  قبلی   148    149    150    151    152    153    154    155    156    157   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  اینها را در مایکروویو قرار ندهید!! برخی از این ظروف رگه هایی از آهن در داخل رنگ و یا ...

  کلسترول مفید و مضر را بهتر بشناسیم شاید تعجب کنید اگر بگوییم که کلسترول مضر نیست بلکه...

  درمان‌های طب سنتی برای تسکین درد دندان برای تسکین دندان درد توصیه می‌شود که سیر و پیاز را...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان