چرا با رژیم غذایی هم لاغر نمی‌شویم؟ امروزه به دلایل مختلف استفاده از غذاهای آماده می تواند بسیار وسوسه انگیز باشد.اگرچه با حذف شدن یکی از مهم ترین و طاقت فرساترین وظایف که آشپزی است، فرد برای مدتی احساس راحتی می کند اما مدتی نمی گذرد که . . .
دشمن چربی های شکم را بشناسید لقمه: اگر می خواهید با دشمن چربی های شکم تان بیشتر آشنا شوید به ادامه مطلب توجه کنید.
باورهای غلط در مورد چاقی و رژیم غذایی لقمه: اگر فکر می کنید که خواص سبزیجات یخ زده کمتر از سبزیجات تازه است و یا این که این ژنتیک شماست که چاقی و یا لاغری شما را تعیین می کنید به شما توصیه می کنیم تا این مطلب را تا به انتها مطالعه کنید.
توصیه‌های تغذیه‌ای برای خانم‌های چاق لقمه: استفاده از رژیـــم‌های غذایی محدود برای کاهش وزن خانم‌های باردار چاق توصیه نمی‌شود و باید با توصیه‌های تغذیه‌ای مناسب، میزان کالری دریافتی و در نهایت وزن آنان را کنترل نمود. خانم‌های باردار چاق . . .
آشنایی با برخی نکات تغذیه‌ای برای کاهش وزن لقمه: محققان پس از چندین سال تحقیق و بررسی بر روی افادی که با موفقیت توانسته‌اند وزن خود را کاهش دهند ,شش راز بزرگ موفقیت این افراد را اعلام کردند.
گیاهان دارویی مفیدبرای لاغر شدن اگر هنوز از افزایش وزن ناشی از خوردن و خوابیدن‌های اجباری شكایت دارید و نتوانسته‌اید از این اضافه وزن رهایی پیدا كنید، می‌توانید برای لاغر شدن از گزینه‌های گیاهی كمك بگیرید، اما نكته مهم‌تر بی‌خطر بود . . .
چطور چربی بیشتری بسوزانید؟ موقع کاهش وزن بوسیله رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی، مراقب باشید که پروتئین به اندازه کافی مصرف کنید.
صفحه 101 از 102  اول  قبلی   93    94    95    96    97    98    99    100    101    102   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  یک سبد غذایی ضد سرطان! ویتامین دی موجود در ماهی می تواند سهم به سزایی در ...

  با مصرف حبوبات کلسترول بد را کاهش دهید بررسی‌ها نشان می‌دهد که مصرف روزانه حبوبات پخته به...

  موادغذایی جایگزین ماهی در تامین امگا۳ ماهی یک منبع سرشار از امگا۳ و اسیدهای چرب اشباع نش...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان