یك توضیح و اعلام نتایج مسابقه «عكاسی از سفره‌های حسینی» با اتمام داوری مسابقه عکاسی از سفره‌های حسینی، هیات داوران هیچ عکسی را به عنوان برگزیده انتخاب نکردند.
فراخوان مسابقه عكاسی از سفره های هفت سین سایت لقمه با همکاری کانون تبلیغاتی مهستان شرق در راستای اهداف فرهنگی خود چهارمین دوره از «مسابقات عكاسی لقمه» را با تكیه بر آداب، رسوم و آیین های ایرانی برگزار می‌کند.
مسابقه عکاسی از خرید عید نوروز سایت لقمه با همکاری کانون تبلیغاتی مهستان شرق در راستای اهداف فرهنگی خود پنجمین دوره از «مسابقات عكاسی لقمه» را با تكیه بر آداب، رسوم و آیین های ایرانی، مسابقه عکاسی از خرید عید نوروز را برگزار می‌کند . . .
گفت‌وگوی ایکنا با مدیر سایت لقمه؛ اهمیت سایت لقمه در سایه تأكید اسلام بر تغذیه روشن می‌شود سایت لقمه، سایتی است كه سعی دارد توجه همگان را به بحث غذا و خوراك معطوف كند، چرا كه اسلام به خوراك و تغذیه اهمیت بسیاری داده است تا حدی كه كسب روزی حلال مانند جهاد شناخته شده است.
یك توضیح و اعلام نتایج مسابقه عكاسی شب یلدا دبیرخانه مسابقه عكاسی شب یلدا اسامی برگزیدگان مسابقه عکاسی شب یلدا را اعلام کرد.
عکس ها و نفرات برتر مسابقه عکاسی سایت لقمه مشخص شدند طبق قرار قبلی تیم داوری مسابقه عکاسی از سفره های افطاری سایت لقمه آثار و نفرات برتر این مسابقه را اعلام نمود.
بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی از غرفه لقمه اسفندیار رحیم مشائی، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به همراه دکتر ملک زاده معاون گردشگری و اسفندیار مدیر بازاریابی و تبلیغات همین سازمان و خسرونژاد دبیر اولین جشنواره غذا و گردشگری برای دقایقی در . . .
صفحه 20 از 21  اول  قبلی   12    13    14    15    16    17    18    19    20    21   بعدی  
نظرسنجی
نوشیدنی محبوب شما در زمستان چیست؟
  

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

مبتلایان به آسم غذاهای آماده به مصرف نخورند یک فوق تخصص آسم و آلرژی با هشدار نسبت به تشدید آسم و آلرژی بهاره با مصرف غذاهای آماده و رستورانی مصرف غذاهای خانگی و غذاهای بدون افزودنی را به مبتلایان توصیه کرد.
تیغ ماهی را دور نریزید استخوان یکی از منابع عالی کلسیم است که مصرف آن برای همه انسان‌ها قابل توصیه است؛ ولی مصرف آن بویژه برای افراد مبتلا به نرمی و پوکی استخوان، فوق العاده ارزشمند است. لازم به ذکر است که جوشاندن استخوان و مصرف آب حاصله نمی تواند کلسیم فراوانی را به بدن وارد سازد، بلکه لازم است دقیقا خود استخوان جویده و بلعیده شود.
رژیم غذایی برای عضله ای شدن شكم یکی از مواردی که باعث می‌شود تا افراد از ادامه رژیم‌های غذایی خودداری کنند یا هر وقت اسم رژیم به گوششان رسید فرار کنند این می‌باشد که این افراد تا به حال به صورت علمی و اصولی اقدام به تنظیم رژیم نکرده‌اند بلکه به صورت یکباره هر آنچه در سبد غذایی شان بوده حذف کرده‌اند و شوکی بسیار بزرگ را به مغز خود وارد کرده اند که سبب نفرت و ترس از رژیم شده است.
زخم زبان سرطان می آورد! ماهیچه کوچک و سرخ رنگی که توانایی های بسیاری دارد و مانند یک دست، کارهایی را انجام می دهد که هیچ عضو دیگری در بدن انسان قادر به انجام آن نیست. این ماهیچه زبان نام دارد.