شهرستانی ها از تهرانی ها پیشی گرفتند استقبال از دومین مسابقه عكاسی از سفره های حسینی، مسابقه بسیار چشمگیر بوده است.
گزارش کامل مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه سفره های افطاری/ حسن معجونی مهمان ویژه این مراسم بود در مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «سفره‌های افطار» که در گالری شماره 2 خانه عکاسان برگزار شد، طی مراسمی جوایز نفرات برگزیده و منتخب این دوره از مسابقه عکاسی سفره‌های افطار اهدا شد.
نمایشگاه آثار برگزیده دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های افطار نمایشگاه آثار برگزیده دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های افطار از 7تا 17دی ماه در گالری شماره دو خانه عکاسان برپا خواهد شد.
سایت لقمه جزء برترین های رسانه های دیجیتال شناخته شد در مراسم اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال، سایت لقمه در بخش خانواده شایسته تقدیر اعلام شد.
آثار منتخب دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره‌های افطاری بنا به تشخیص هیئت داوری و انتخاب، با توجه به سطح آثار ارسالی و نزدیكی سطح كمی و كیفی رقابت، از میان آثار ارسالی به دبیرخانه نمایشگاه، ‌تعداد 20 قطعه عكس به نمایشگاه راه یافتند.
دومین دوره مسابقه عكاسی از سفره های افطار برگزیدگان خود را شناخت داوری دومین دوره مسابقه عكاسی از سفره های افطار به پایان رسید و برگزیدگان آن معرفی شدند.
یک توضیح و متن فراخوان دومین دوره از مسابقه «عکاسی از سفره های افطار» بنا به نظر هیئات داوران و با توجه به مشکلاتی که در امر اطلاع رسانی صورت گرفته بود، مهلت ارسال آثار تا پایان هفته اول آبان ماه تمدید شد.
صفحه 20 از 22  اول  قبلی   13    14    15    16    17    18    19    20    21    22   بعدی  
نظرسنجی
اولین شب یلدای قرن را چگونه می گذرانید؟
 

 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  لبو، دوست روزهای سرد لبو منبع سرشار از نیاسین، اسید پانتوتنیک، پیریدوکس...

  برنج کدام کشورها بیشترین آلودگی را دارد؟ نتایج یک تحقیق از 12 کشور در چهار قاره نشان داد که...

  مزایا و معایب لیوان‌های کاغذی و فومی استفاده از ظروف یک بار مصرف در بین افراد جامعه بسی...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت