یك توضیح و اعلام نتایج مسابقه «عكاسی از سفره‌های حسینی» با اتمام داوری مسابقه عکاسی از سفره‌های حسینی، هیات داوران هیچ عکسی را به عنوان برگزیده انتخاب نکردند.
فراخوان مسابقه عكاسی از سفره های هفت سین سایت لقمه با همکاری کانون تبلیغاتی مهستان شرق در راستای اهداف فرهنگی خود چهارمین دوره از «مسابقات عكاسی لقمه» را با تكیه بر آداب، رسوم و آیین های ایرانی برگزار می‌کند.
مسابقه عکاسی از خرید عید نوروز سایت لقمه با همکاری کانون تبلیغاتی مهستان شرق در راستای اهداف فرهنگی خود پنجمین دوره از «مسابقات عكاسی لقمه» را با تكیه بر آداب، رسوم و آیین های ایرانی، مسابقه عکاسی از خرید عید نوروز را برگزار می‌کند . . .
گفت‌وگوی ایکنا با مدیر سایت لقمه؛ اهمیت سایت لقمه در سایه تأكید اسلام بر تغذیه روشن می‌شود سایت لقمه، سایتی است كه سعی دارد توجه همگان را به بحث غذا و خوراك معطوف كند، چرا كه اسلام به خوراك و تغذیه اهمیت بسیاری داده است تا حدی كه كسب روزی حلال مانند جهاد شناخته شده است.
یك توضیح و اعلام نتایج مسابقه عكاسی شب یلدا دبیرخانه مسابقه عكاسی شب یلدا اسامی برگزیدگان مسابقه عکاسی شب یلدا را اعلام کرد.
عکس ها و نفرات برتر مسابقه عکاسی سایت لقمه مشخص شدند طبق قرار قبلی تیم داوری مسابقه عکاسی از سفره های افطاری سایت لقمه آثار و نفرات برتر این مسابقه را اعلام نمود.
بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی از غرفه لقمه اسفندیار رحیم مشائی، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به همراه دکتر ملک زاده معاون گردشگری و اسفندیار مدیر بازاریابی و تبلیغات همین سازمان و خسرونژاد دبیر اولین جشنواره غذا و گردشگری برای دقایقی در . . .
صفحه 20 از 21  اول  قبلی   12    13    14    15    16    17    18    19    20    21   بعدی  
نظرسنجی
امسال شب یلدا را چگونه می گذرانید؟
 


 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  نکات مهم برای کاهش آلودگی‌های میکروبی میوه‌ها و سبزی‌ها پزشکان تاکید دارند: درست است که مصرف یک عدد سیب در...

  پیشگیری از سرطان با نان سبوس دار با وجودی که نان های سبوس دار نسبت به نان های بدون ...

  سبزی مفید برای جلوگیری از نقایص جنین اسفناج دارای لوتئین و زئازانتین است كه از تخریب شب...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت