سومین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین نفرات برتر خود را شناخت مرحله نهایی داوری سومین مسابقات عکاسی ازسفره های هفت سین عصر روز گذشته انجام شده و نفرات برتر و برگزیده این مسابقه هم مشخص شدند.
فروش تابلو و کتاب عکس‌های سفره‌های افطاری به نفع مردم سومالی دبیرخانه مسابقات عكاسی «سفره‌های ایرانی اسلامی» از حراج عکس‌های مربوط به دوره دوم و سوم این رقابت، به نفع مردم سومالی خبر داد.
اعلام نتایج سومین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین تا آخر مرداد دبیرخانه دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره های ایرانی اسلامی ضون ارائه پاره ای از توضیحات اعلام کرد که نتایج سومین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین تا آخر مردا اعلام خواهد شد.
شاه‌حسینی در گفت‌وگو با لقمه: عکس یک دریچه است که می‌تواند به سمت معنویت باز شود یک منتقد هنری گفت: شاید تمام معنویت در این قاب باز نشود اما می‌تواند پنجره‌ای به سمت معنویت باشد چرا که این ظرفیت بلقوه را عکس دارد.
آثار منتخب سومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های افطاری در این دوره آثاری از محمد توکلی، امیر مافی بردبار و سید احسان باقری به ترتیب حائز رتبه اول، دوم و سوم شناخته شد.
نمایشگاه عکس سفره های افطاری در نمایشگاه قرآن نمایشگاهی از آثار برگزیده و منتخب دومین و سومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های افطاری، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن برپا شده است.
رحیمیان: مسابقات سفره‌ها، در اشاعه فرهنگ غنی ایرانی‌اسلامی مؤثر است محمدمهدی رحیمیان با اشاره به تأثیر جشنواره سفره‌های ایرانی‌اسلامی در اشاعه یك فرهنگ غنی، گفت: چاپ عكس‌های این مسابقات باعث می‌شود بستری برای دیده شدن عكس‌ها فراهم شود و عكس ماهیت بیرونی پیدا كند.
صفحه 16 از 22  اول  قبلی   11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21   بعدی  آخر
نظرسنجی
اولین شب یلدای قرن را چگونه می گذرانید؟
 

 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  به بچه‌های لاغر، ‌بستنی بدهید خیلی از والدین از بدغذا بودن یا کمبود وزن بچه‌های ...

  پوست هندوانه برای 3 ماسک معجزه گر این بار وقتی این میوه را می خورید ، بخشی را نیز بر...

  سیب را با پوست بخورید پزشکان در یک آزمایش جدید دریافتند که «اسید اورسولی...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت