عکس های برگزیده و منتخب دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های حسینی دبیرخانه دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره های ایرانی اسلامی، عکس های برگزیده و منتخب دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های حسینی را اعلام کرد.
اسامی داوران مسابقه عكس سفره های حسینی اعلام شد دبیرخانه سومین مسابقه عكس سفره های حسینی اسامی داوران خود را اعلام کرد.
هر هیأت؛ یک عکس، یک خاطره دبیرخانه مسابقات فرهنگی هنری سفره های ایرانی اسلامی فراخوان سومین دوره مسابقه عکاسی و خاطره نویس از سفره های حسینی منتشر کرد.
سومین دوره مسابقات سفره‌های حسینی و یلدا گسترده تر از گذشته برگزار خواهد شد دبیرخانه دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره های ایرانی اسلامی از برگزاری مسابقات عکاسی و خاطره نویسی سفره ها و یلدای حسینی در سه بخش تهران، شهرستانها و ایرانیان خارج از کشور و در دو سطح حرفه ای و آماتور ب . . .
نفرات برتر سومین مسابقه عکاسی از سفره های افطار معرفی شدند سومین دوره مسابقات عکاسی از سفره های افطار برگزیدگان خود را شناخت.
اولین نمایشگاه سفره های ایرانی اسلامی تمدید شد مهلت بازدید از اولین نمایشگاه عکس‌های تخصصی سفره‌های ایرانی اسلامی به مدت یک هفته دیگر پس از اتمام تعطیلات تابستانی خانه هنرمندان تمدید شد و در این مدت این نمایشگاه در نگارخانه بهار این مرکز برپا است.
فروش آثار نمایشگاه سفره های افطار به نفع سیل زدگان پاكستان دبیر مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی - اسلامی از فروش آثار منتخب دومین دوره این رقابت به نفع سیل زدگان پاكستان خبر داد.
صفحه 18 از 22  اول  قبلی   13    14    15    16    17    18    19    20    21    22   بعدی  
نظرسنجی
اولین شب یلدای قرن را چگونه می گذرانید؟
 

 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  بهترین روش درمانی کبد چرب را بشناسید دکتر محسن آخوندی با بیان اینکه بیماری کبد چرب از ۶...

  راه‌حل تـرك شیـــــرینی خوردن شیرینی شاید یک عادت باشد، اما باید توجه كرد ...

  روش‌ های طبیعی برای دفع سنگ کلیه یکی از دردناک‌ترین علت‌های مراجعه به بیمارستان‌ها ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

برنده عصر جدید نقاشی اش را در آشپزخانه شروع کرد پایگاه خبری لقمه: فاطمه عبادی برنده مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» گفت: قصه نقاشی های من از نمکدان آشپزخانه آغاز شد و در این مسیر همسرم بزرگترین حامی و مشوق من بود.
چاقی، معضل قرن حاضر چاقی و اضافه وزن معضلی است که در دنیای امروز گریبانگیرمان شده و مشکلات زیادی را برای اکثر افراد جامعه بوجود آورده است، تا آنجا که چاقی را معضل قرن حاضر نام نهاده‌اند. شیوع چاقی در میان ایرانیان شدت بیشتری دارد و از این حیث توجه به آن، اهمیت فراوانی دارد.
غُلغُل قلیان قدغن! ۱۰-۱۲ سالی هست قلیان به یکى از سرگرمی‌های رایج در ایران به ویژه در میان جوانان و نوجوانان تبدیل شده است و هر چه هم وزارت بهداشت و پزشکان به جوانان توصیه می‌کنند ‌این عادت خطرناک را ترک کنند، بی‌تأثیر است.
پیاده روی ۱۵دقیقه ای بعد از غذا، خطر بروز دیابت نوع ۲ را کاهش می دهد نتایج بررسی ها نشان می دهد، پیاده روی ۱۵ دقیقه ای مدتی کوتاه پس از صرف غذا بهترین راه برای پیشگیری از بروز دیابت نوع ۲ در بزرگسالان است.در حالی که خوابیدن یا نشستن برای تماشای برنامه های تلویزیونی یکی از عوامل خطر در بروز این بیماری است.