سایت لقمه جزء برترین های رسانه های دیجیتال شناخته شد در مراسم اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال، سایت لقمه در بخش خانواده شایسته تقدیر اعلام شد.
آثار منتخب دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره‌های افطاری بنا به تشخیص هیئت داوری و انتخاب، با توجه به سطح آثار ارسالی و نزدیكی سطح كمی و كیفی رقابت، از میان آثار ارسالی به دبیرخانه نمایشگاه، ‌تعداد 20 قطعه عكس به نمایشگاه راه یافتند.
دومین دوره مسابقه عكاسی از سفره های افطار برگزیدگان خود را شناخت داوری دومین دوره مسابقه عكاسی از سفره های افطار به پایان رسید و برگزیدگان آن معرفی شدند.
یک توضیح و متن فراخوان دومین دوره از مسابقه «عکاسی از سفره های افطار» بنا به نظر هیئات داوران و با توجه به مشکلاتی که در امر اطلاع رسانی صورت گرفته بود، مهلت ارسال آثار تا پایان هفته اول آبان ماه تمدید شد.
صفار هرندی از غرفه لقمه بازدید کرد سومین دوره جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال از عصر روز چهارشنبه هفته گذشته، 8 مهرماه 1388، فعالیت خود را آغاز کرد که از مهمانان غرفه لقمه، وزیر سابق ارشاد بود.
استقبال مطلوب از مسابقه «عكاسی از سفره‌های افطار» تا امروز دبیر دومین دوره مسابقه عكاسی از سفره‌های افطار گفت: تاكنون استقبال خوبی از این مسابقه به عمل آمده و البته فكر می‌كنیم كه با بازگشایی دانشگاه‌ها و استمرار اطلاع رسانی در كنار مردم عادی و عكاسان خبری،دا . . .
محمدحسین صفار هرندی: نمایشگاه عکس سفره‌های افطاری باید گسترش پیداکند وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر بتوانید تصاویری که نماد سفره‌های مکان‌های مختلف با نماد خودشان باشد تهیه کنید عکس‌ها محل تامل و بحث بیشتری خواهد بود.
صفحه 19 از 21  اول  قبلی   12    13    14    15    16    17    18    19    20    21   بعدی  
نظرسنجی
امسال شب یلدا را چگونه می گذرانید؟
 


 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  داروهای چاق‌كننده را بشناسید! پزشك برای‌تان داروهای خاصی تجویز كرده و چند ماهی ا...

  تشخیص علت کمبود وزن، اولین قدم برای درمان لاغری یک متخصص تغذیه با اشاره به اینکه اولین گام در درما...

  قوانین طلایی برای غذا خوردن این هفت قانون طلایی، قوانینی است که همه متخصصان تغ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

چگونه بدون هزینه لاغر شوید؟! آیا می دانید بابت هر کاری که انجام می دهید، هر کاری، انجام کارهای خانه، قدم زدن در سوپرمارکت برای خرید و یا حتی عوض کردن کانال های تلویزیون، کالری می سوزانید؟
غذاهای ایرانی سالم ترند/لزوم تهیه لیستی از غذاهای سنتی هر استان/غذاهای صنعتی را جایگزین غذاهای سنتی نکنید رییس انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران گفت:«روند رو به گسترش بیماری های ناواگیر متولیان سلامت را نگران کرده است ومتاسفانه سن ابتلا به بیماری هایی که در این دسته جا می گیرند نیز در حال کاهش اس تا جایی که بعضی از متخصصان قلب شاهد جراحی های عروق قلب در سنین پایین تر از 40 سال هستند.»
مضرترین خوراکی‌ها برای دندان‌ها، لثه، زبان و فک این چیزها را هرگز به دهان نبرید.
یازده نکته در مورد بهداشت در آشپزخانه آشپزخانه به دلیل فعالیت‌های گوناگونی که در آن انجام می‌شود، در صورت عدم رسیدگی به آن و عدم رعایت بهداشت، می‌تواند به یکی از آلوده‌ترین نقاط خانه تبدیل شود. آلودگی آشپزخانه و یا ظروف و وسائل موجود در آن، می‌توانند به آلودگی غذا و موادغذایی و در نهایت مسمومیت غذایی در افراد خانواده منجر شوند.