با حضور معاون هنری وزارت ارشاد؛ آئین اختتامیه اولین نمایشگاه عکس سفره‌های ایرانی اسلامی برگزار می‌شود آئین اختتامیه اولین نمایشگاه تخصصی عکس سفره‌های ایرانی اسلامی با تقدیر از هنرمندان برتر و حاضر در نمایشگاه، داوران، خبرنگاران و مدیران همراه و هنرمند پیشکسوت سینما و تئاتر و با حضور حمید شاه آبادی چها . . .
فراخوان سومین مسابقه عکاسی و اولین مسابقه خاطره نویسی از سفره های افطار دبیرخانه دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی، اسلامی، فراخوان سومین مسابقه عکاسی و اولین مسابقه خاطره نویسی از سفره های افطار را منتشر کرد.
اولین نمایشگاه عکس تخصصی سفره‌های ایرانی اسلامی در خانه‌هنرمندان برگزار می‌شود دبیرخانه مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی اسلامی از برپایی اولین نمایشگاه عکس این مسابقات در خانه هنرمندان خبر داد.
دومین مسابقه عكاسی از سفره‌های هفت‌سین نفرات برتر خود را شناخت دبیرخانه مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی اسلامی، جلسه داوری دومین مسابقه عكاسی از سفره‌های هفت سین را روز دوشنبه در محل موزه عكسخانه شهر برگزار كرد و نفرات برتر آن را معرفی نمود.
عکس‌های منتخب سومین دوره مسابقه عکاسی از سفره‌های حسینی سومین مسابقه عکاسی و خاطره نویسی از سفره های ایرانی اسلامی با عنوان هر هیات: یک عکس، یک خاطره، برگزار شد.
عکس‌های منتخب دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره‌های حسینی دبیرخانه دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره های ایرانی اسلامی، عکس های برگزیده و منتخب دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های حسینی را اعلام کرد.
فراخوان دومین دوره مسابقه عکاسی سفره های حسینی سایت فراگیر لقمه در نظر دارد با همکاری فرهنگسرای انقلاب دومین دوره مسابقه عکاسی از سفره های حسینی در قالب مسابقات عکاسی از سفره های ایرانی مذهبی و بر اساس ضوابط و مقررات ذیل برگزار کند.
صفحه 19 از 22  اول  قبلی   13    14    15    16    17    18    19    20    21    22   بعدی  
نظرسنجی
اولین شب یلدای قرن را چگونه می گذرانید؟
 

 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  تغذیه بیماران PKUدر مواقع اضطراری پایگاه خبری لقمه: عفونت، سرماخوردگی، اسهال، تزریق ...

  به این دلایل قبل از خواب چای نخورید پژوهشگران به افراد مستعد ابتلا به خون دماغ بویژه ت...

  خوردن ترشی،قهوه غلیظ و غذاهای پرادویه موثردربروز زخم معده/شلغم مانع ایجاد زخم معده می‌شود یک متخصص تغذیه و رژیم‌های درمانی، عنوان کرد: خوردن...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

چرا به لوله ای كه آب از آن خارج می شود می گوییم شیر؟! در سال های دور ایران تنها دوشهر بیرجند و تبریز آب لوله كشی داشتند كه آن صنعت را از روسیه به امانت برده بودند و در كلان شهری مثل تهران مردم از آب چاه كه تمیز و سالم نبوداستفاده می كردند... ...
این فست فودهای آمریکایی را تحریم کنید شاید مردم آمریکا چاق ترین مردم دنیا باشند، ولی بدان معنا نیست که بازار آنها در انحصار فست فود باشد. فست فودهای زنجیره ای آمریکایی از جمله پیتزا هات، کی اف سی و مک دونالدز در نقاطی غیر از آمریکا غذاهایی ارائه می دهند که آمریکایی ها در کشور خودشان نمی توانند بخورند.
وزن کم کردن سریع واقعا ممکن است! برخی از متخصصان بر این باورند، كاهش وزن سریع اصلا جالب نیست و باید كاهش وزن در مدت طولانی انجام شود اما امروزه تحقیقات نشان داده، اگر به درستی برنامه كاهش وزن و رژیم آن اجرا شود، هیچ‌اشكالی به كاهش وزن نسبتاسریع وارد نیست!
روغن زیتون خالص و مرغوب را بشناسید عضو شورای ملی زیتون، رنگ روغن زیتون خالص و مرغوب را زرد متمایل به سبز عنوان کرد و گفت: باید تلخی و تیز بودن آن، انتهای گلو را بسوزاند.