اولیاءزاده: تداوم جشنواره سفره‌های ایرانی‌اسلامی، انگیزه‌ جامعه عكاسی را بالا می‌برد مدیرخانه عكاسان با اشاره به لزوم برگزاری و تداوم جشنواره سفره‌های ایرانی‌اسلامی گفت: تداوم جشنواره باعث ایجاد انگیزه بیشتر در جامعه عكاسی و هنری خواهد شد و جامعه عكاسی را وادار می‌كند كه به موضوعات مط . . .
به بهانه برگزاری مسابقات خاطره نویسی سفره های ایرانی اسلامی به چه چیز می گویند خاطره؟ وقتی با این سوال روبرو می شیم که بهترین یا بدترین خاطره ای که از مقطعی از زندگی داریم چیست، به فکر فرو می رویم و بعد با برقی در نگاهمون یا اندوهی در صدامون شروع می کنیم به تعریف اون. اما خاطره نویسی ب . . .
حسن غفاری: نمایشگاه سفره‌های ایرانی‌اسلامی باید حمایت شود حسن غفاری عكاس اقوام و میراث فرهنگی گفت: برگزاری جشنواره‌ها با موضوع سفره ایرانی باعث اشاعه فرهنگ غنی و تمدن سالیانه ایران است و باید مورد حمایت ارگان‌ها و نهادهای دولتی قرار گیرد.
داوری نهایی مسابقه عكاسی سفره‌های هفت‌سین در انتظار بودجه علی رغم آمادگی دبیرخانه و هیئت داوران سومین مسابقه عكاسی سفره‌های هفت‌سین برای داوری و اعلام نتایج این مسابقه، تاكنون به دلیل عدم اعلام نهایی میزان بودجه حمایتی وزارت ارشاد، امكان برگزاری جلسه داوری ن . . .
نتایج داوری سومین مسابقه عکاسی و خاطره نویسی سفره های حسینی اعلام شد مهدی حاجیوند، عضو انجمن نگاه، به عنوان عکاس برتر سومین مسابقه عکاسی از سفره های حسینی شناخته شد.
مهلت ارسال آثار به سومین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین تمدید نمی‌شود دبیر سومین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین از عدم تمدید مهلت ارسال آثار به این مسابقه خبر داد.
فراخوان سومین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین سومین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین با داوری محمدمهدی رحیمیان، محمد غفوری و شهریار توکلی و حمایت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام خواهد شد.
صفحه 17 از 22  اول  قبلی   12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22   بعدی  
نظرسنجی
اولین شب یلدای قرن را چگونه می گذرانید؟
 

 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  غذاهایی برای جلوگیری از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن ‌وقتی که شما وزن از دست می دهید مخصوصاً وقتی که شم...

  خطر ابتلا به تب مالت با مصرف بستنی‌های سنتی و خامه محلی ستنی‌های سنتی و پنیر و خامه محلی مهم‌ترین عامل انت...

  یک خوراکی مفید برای افراد چاق محققان دانشگاه ایلی نویز در مطالعات اخیر خود پی بر...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت