یازده نکته برای رژیم غذایی در آخر هفته پایگاه خبری لقمه: تحقیقات نشان داده است که مردم در دوران تعطیلات بیشتر از زمان‌های عادی وزنشان بالا می‌رود و این وزن اضافه طی سال‌ها روی هم جمع می‌شود و به چاقی منجر می‌شود.
مضرات «رژیم غذایی کاری اجتماعی»/۱۷ میلیون مرگ قلبی پایگاه خبری لقمه: محققان می گویند رژیم غذایی موسوم به «رژیم غذایی کاری اجتماعی» مضرات زیادی برای قلب به همراه دارد.
رژیم غذایی کاهش فشارخون بیماری دیابت و بعضی از سرطان‌ها را کاهش دهد پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان، رژیم غذایی مناسب برای کاهش فشارخون به عنوان درمان غیر دارویی برای نقرس هم پیشنهاد می شود.
شناختن موا غذایی سالم برای یک رژیم سالم پایگاه خبری لقمه: کارشناسان تغذیه یک رژیم غذایی سالم را شامل مصرف سبزیجات، میوه، آجیل، دانه ها، غلات کامل، لوبیا و عدس و همچنین روغن ها، پروتئین و چربی های سالم می دانند.
بهترین سبزیجاتی که برای کاهش وزن موثرند پایگاه خبری لقمه: رژیم های کم کربوهیدرات برای کاهش وزن طرفداران زیادی دارند. برخی تحقیقات نشان داده دنبال کردن برنامه غذایی با کربوهیدرات کم، در مدت زمان کوتاه نسبت به برنامه غذایی که چربی کمی داشته ب . . .
هشدار:برای درمان چاقی سراغ مکمل های مرگبار گیاهی نروید پایگاه خبری لقمه: اکثر افراد هنگامی که دچار چاقی و اضافه وزن می شوند ابتدا بجای گرفتن رژیم و مراجعه به پزشک به خوردن خودسرانه قرص های گیاهی روی می آورند بی خبر از آنکه جه بلایی برسرشان می آید.
یکی از دلایل اضافه شدن وزن در دوره قاعدگی هوس های غذایی است پایگاه خبری لقمه: تنها شما نیستید، اعداد روی ترازو در طول دوره قاعدگی برای همه افزایش پیدا می کند. دکتر ناتاشا جانسون، متخصص زنان در بیمارستان بریگهام می گوید: برخی خانم ها در طول این دوره حتی ممکن اس . . .
صفحه 6 از 102  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  نوشیدن چای در زمان نامناسب و بروز کم خونی کارشناس مسئول تغذیه مرکز بهداشت استان ایلام گفت: ص...

  نمک دریا را جایگزین نمک‌ یددار نکنید معاون فنی مرکز بهداشت خوزستان درباره تبلیغاتی که ب...

  خطری که در برچسب مواد غذایی ذکر نمی شود مدیرگروه تغذیه دانشگاه جندی شاپور اهواز با بیان ای...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان