رئیس پژوهشكده غدد درون ریز: چاقی در کودکی زمینه ساز بروز همه این بیماری‌ها پایگاه خبری لقمه: رئیس پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران گفت: سن ابتلا به عوارض ناشی از چاقی (دیابت و فشارخون) به حدود ۱۰ تا ۱۹ سال رسیده است.
چاقی از سیگار و سرطان‌ها جلو زد! پایگاه خبری لقمه: به گزارش مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی دکتر عبدالرضا پازوکی رییس دومین کنگره بین المللی جراحی های چاقی و متابولیک با بیان اینکه آمار سازمان بهداشت جهانی در سال 2014 درباره وضعیت م . . .
سوزاندن چربی شکم با آب انار نتایج مطالعات جدید نشان می‌دهد آب انار می‎تواند چربی دور شکم را کاهش دهد.
دبیر اجرایی کنگره جراحی های چاقی: در کشور ما 65 درصد افراد دچار چاقی هستند پایگاه خبری لقمه: دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی جراحی های چاقی و متابولیک، شرایط جراحی افراد چاق را تشریح کرد.
دبیر کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران تاکید کرد: کاهش بهره وری جامعه از پیامدهای چاقی کودکان و نوجوانان پایگاه خبری لقمه: دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران مشکل اضافه وزن و چاقی کودکان ونوجوانان را معضلی جهانی عنوان کرد که در آینده موجب تحمیل هزینه های سنگین و کاهش بهره ورزی جوامع می ش . . .
مصرف این دارو یکی از عوامل چاقی است تحقیقات اخیر نشان می دهد مصرف مکرر آنتی بیوتیک با افزایش وزن در کودکان مرتبط بوده و بر وزن آنها در زندگی آینده شان نیز تاثیر می گذارد.
افراد چاقی که مسخره می‌شوند زودتر می‌میرند طبق یافته اخیر محققان، افرادی که به خاطر اضافه وزن مورد تبعیض واقع شده و مسخره می شوند، بیشتر در معرض خطر مرگ در دوران بعدی زندگی قرار دارند.
صفحه 5 از 88  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  مهمترین علائم اختلالات تغذیه‌ای چیست؟ با توجه به تمرکز افراطی جامعه‌ آمریکا بر کمال‌گرا...

  کله پاچه بخوریم یا نه؟ مصرف کله پاچه به دلیل وجود حجم بالایی از تری گلیسر...

  بهترین وقت برای نوشیدن قهوه یا چای چه زمانی است؟ به گفته استیون میلر که دانشجوی دکترای عصب‌شناسی اس...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت