۲ میلیارد نفر در جهان دچار اضافه وزن هستند پایگاه خبری لقمه: مطالعه جدید نشان می دهد ۲ میلیارد نفر از جمعیت جهان چاق یا دچار اضافه وزن هستند.
موفق ترین افراد در کاهش وزن گیاهخواران هستند پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان اگر فرد رژیم گیرنده گیاهخوار باشد نه تنها به شکل موثرتری در مقایسه با افراد پیروی کننده از رژیم کم کالری وزن کم می کند بلکه با کاهش چربی عضله، متابولیسم بدنش هم بهبود . . .
کاهش وزن با نوشیدن قهوه قبل از ورزش پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان برزیلی، نوشیدن قهوه قبل از ورزش به کاهش وزن کمک می کند.
بهترین رژیم غذایی ضد سرطان پایگاه خبری لقمه: عادات روزانه شما باید همسو با رژیم غذایی ضد سرطان باشند. برخی عادات انسان احتمال ابتلا به سرطان یا دیگر بیماری ها مانند فشار خون بالا، دیابت، و مشکلات کلیوی را افزایش می دهند که از آ . . .
آیا روزه داری کمکی به آب کردن چربی ها می کند؟ پایگاه خبری لقمه: دوباره هم به نقطه توقف رسیده بودم و از ناراحتی نزدیک بود ترازو را به آن سوی اتاق پرتاب کنم ” این اعتراف یکی از مراجعینم بود که 36 سال سن داشت. بعد از کلی مشاوره، می دانستم این حرف ها . . .
چگونه در ماه رمضان لاغر شویم؟ پایگاه خبری لقمه: یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: افراد چاق، از مصرف مواد غذایی مختص ماه رمضان مانند زولبیا و بامیه و حلیم، که سرشار از کالری هستند، تا حد ممکن پرهیز و از رژیم نگهدارنده به جای رژیم . . .
با نوشیدنی لاغر کننده و محافظ قلب آشنا شوید پایگاه خبری لقمه: اگر با مشکل چاقی مواجه هستید و پی یافتن معجونی معجزه‌گر برای مقابله با آن هستید، این نوشیدنی بسیار کمک می‌کند.
صفحه 7 از 96  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  تلخی زیتون این‌گونه از بین می رود اگر میخواهید زیتون را خود در منزل عمل آورید این مط...

  سیب معجونی برای درمان بسیاری از دردها سیب از جمله میوه‌هایی است که در همه فصل‌های سال بی...

  توصیه‌های درست و غلط لاغری را تشخیص دهید لاغر شدن آن قدرها هم سخت نیست. کمی اراده می‌خواهد ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت