محرومیت نوزاد از شیر مادر با تغذیه تکمیلی زودتر از موعد پایگاه خبری لقمه: یک فوق تخصص نوزادان گفت: تغذیه تکمیلی زودتر از موعد مهم‌ترین عامل برای عدم بهره‌مندی نوزاد از شیر مادر است.
مصرف برنج سفید در دوران بارداری ممنوع به گزارش پایگاه خبری لقمه ، کودکان متولدشده از زنان مبتلا به دیابت بارداری و زنانی که رژیم غذایی شان حاوی نسبت بالای دانه های تصفیه شده بود در معرض ریسک بالای چاقی تا سن ۷ سالگی هستند.
صبحانه نخوردن در کودکان باعث چاقی می شود پایگاه خبری لقمه: یک متخصص تغذیه گفت: صبحانه نخوردن در بچه‌ها نه تنها باعث لاغری نخواهد شد بلکه سبب چاقی می‌شود زیرا آنها برای فعالیت‌های مغزی نیاز به قند خون دارند که این موضوع می‌تواند باعث گرایش کو . . .
باید و نبایدهای شیردهی در مادران روزه‌دار پایگاه خبری لقمه: جراح و متخصص زنان با اشاره به اینکه روزه‌داری برای زنان شیرده که بچه‌های کمتر از 6 ماه دارند، مناسب نیست، گفت: افزودن سیاهدانه، رازیانه و تخم شوید در رژیم غذایی مادران به افزایش شیر . . .
کودکان چاق هم ممکن است سوء تغذیه داشته باشند؟ پایگاه خبری لقمه: یک متخصص نوزادان گفت: رشد کودک باید بر اساس جدول رشد باشد و بالا بودن یا پایین بودن وزن کودک نیاز به بررسی دارد.
کاهش کوتاه قدی کودک با خوردن روزانه یک «تخم مرغ» پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان، خوردن روزانه یک تخم مرغ به شکل قابل توجهی موجب افزایش رشد و کاهش کوتاه قدی تا ۴۷ درصد در کودکان می شود.
روزه اولی‌ها خوراکی‌های حاوی بادام مصرف کنند پایگاه خبری لقمه: متخصص طب سنتی گفت: مغزهایی مثل مغز بادام به صورت شیر بادام یا شیرینی‌های حاوی بادام برای فصل امتحان مناسب است و بهتر است غذاهای نفاخ همچون سیر و پیاز خام و حبوبات خصوصاً شب‌های امتحا . . .
صفحه 7 از 216  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  كودك هنگام غذا خوردن نباید خسته باشد والدین باید كودك را در فواصل زمانی منظم تغذیه كنند...

  بهترین دستورالعملِ پخت ماهی/ رابطه نوع طبخ ماهی و سلامت قلب مطالعات جدیدی که در مورد تأثیر مصرف ماهی صورت گرفت...

  شش لقمه ای که جوان تان می کند! اگر می‌خواهید جوانی‌تان را حفظ کنید، این شش نوع خو...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت