گروه خونی شما چیست؟ چه غذایی برای‌تان مفید است؟ ارتباط میان گروه خونی و عملكرد ارگان های بدن از موضوعات قابل بحث در علم پزشكی است كه در 30 سال گذشته مورد توجه محققان قرار گرفته است.
با خوردن چه نوع مواد غذایی فرزندتان پسر یا دختر می‌شود نقش تغذیه در تعیین جنسیت تا حدود 75 درصد به اثبات رسیده است، البته رعایت رژیم غذایی باید حداقل یکماه تا پنج ماه قبل از بارداری شروع شود تا موثر واقع شود.
خوردن صبحانه و پرهیز از مصرف نوشابه‌های گازدار از فشار خون بالا می‌کاهد نتایج یک بررسی نشان داد که حفظ نمایه‌ی توده‌ی بدنی و كاهش آن در صورت افزایش داشتن، رعایت الگوهای تغذیه‌ای سالم و مصرف نان‌های سبوس دار، به عنوان اولویت‌های پیشگیری اولیه از فشار خون بالا محسوب می‌شوند . . .
كودك هنگام غذا خوردن نباید خسته باشد والدین باید كودك را در فواصل زمانی منظم تغذیه كنند تا بدین ترتیب به یك برنامه روزانه مناسب عادت كند.
مراقبت‌ها و خوراک‌های مناسب زمان سرماخوردگی با آغاز فصل سرما و شیوع بیشتر سرماخوردگی و آنفلوآنزا، بیایید نگاهی به مراقبت‌های دوره این بیماری و تغذیه مناسب این ایام داشته باشیم.
علائم کمبود مواد غذایی در بدن با این که در برنامه روزانه مصرف ۵ وعده میوه و سبزی توصیه می شود، اما اغلب ما با کمبود ویتامین و مواد معدنی مواجهیم. نتایج بررسی های اخیر نشان می دهد مصرف مکمل های روی، سرعت بهبود سرماخوردگی را ۴۰ درصد . . .
تند غذا خوردن امکان ابتلا به دیابت را 2 برابر می‌کند کسانی که غذای خود را سریع می‌خورند، 2 برابر بیش از سایرین دچار اختلال در هضم گلوکز می‌شوند که این اختلال پیش‌دیابت نام دارد.
صفحه 210 از 213  اول  قبلی   204    205    206    207    208    209    210    211    212    213   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  اگر افسرده اید، کباب بخورید! نورون های مغزی سریعا به این بو واکنش نشان می دهند ...

  رابطه آب سرد و سکته قلبی آب سرد سبب اسپاسم و گرفتگی رگ های قلب می شود و خط...

  مبارزه نارگیل با پوسیدگی دندان دانشمندان دریافتند که نارگیل می تواند با مهمترین ع...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان