ویژه نامه یلداخبرها- وزارت جهاد کشاورزی- وزارت بهداشت- اتفاقات گوناگون- صنایع غذایی (لبنی، پروتئینی، آرد و نان و ...)- تهیه و توزیع مواد غذایی- کشاورزی و باغداری- دامپروری، زنبورداری و مرغداری- حبوبات، غلات، آرد، برنج و دانه های روغنی- ماشین آلات و صنایع بسته بندی- خشکبار، آجیل، شیرینی و شکلات- شیلات و آبزیان- اخبار سلامت- صادرات و وارداتطرز تهیه انواع غذاپزشکی و سلامت 3جدیدخواص خوراکی ها 1جدیدرمز و راز خانه‌داری و آشپزیرازهای کسب و کارپیشنهاد آخر هفتهویژه نامه لاغری و چاقیروز جهانی غذاتغذیه 1جدیدبازاریابی و فروشدین و غذادانستنی هادکوراسیونرستوران‌داریداروداستان خوراکی هامعرفی صنایع غذایی ایرانیصنایع غذایی خارجیگزارشمقالههنر و غذا 1جدیدگوناگون 1جدیدمهمانیکتاب و نشریات گردشگری و هتلداریگزارش تصویری یا ویدئوییسرگرمیخبرهای مربوط به سایت لقمه و مسابقات سفره های ایرانی اسلامیآگهی و اطلاعیه هاجشنواره و نمایشگاه هانتایج نظرسنجی سایت لقمه

مهاجران: قیمت گوجه سبز به زیر 100 هزار تومان می رسدز پایگاه خبری لقمه: گوجه گرمسار زودتر از سال های گذشته به بازار آمد که بسته به کیفیت قیمت حدود 45 تا 100 هزار تومان است.
ابهام در سلامت گوشتهای برزیلی مردم فعلا گوشت برزیلی نخرند پایگاه خبری لقمه: واردات گوشتهای برزیلی این روزها خبرسازشده و تعامل دستگاههای ذی ربط داخلی در این حوزه قابل تامل است . سفارت ایران در برزیل اعلام خبر فاسد نبودن گوشت برزیلی وارداتی به ایران را شتاب‌زد . . .
آستین همت را بالا بزنید؛ جولان محصولات خارجی در سوپرمارکت‌ها پایگاه خبری لقمه: رئیس شورای شهر تهران گفت: در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» آستین همت را باید بالا بزنیم و با مصرف کالای داخلی مانع از جولان محصولات خارجی در سوپرمارکت‌ها شویم.
بوته‌ کنی کرفس درچهارمحال وبختیاری ممنوع است پایگاه خبری لقمه: محمدی مقدم مدیرکل حفاظت منابع طبیعی چهارمحال وبختیاری گفت:‌این ممنوعیت برای مراقبت کرفس کوهی بعنوان گونه گیاهی کمیاب و کمک به ذخیره ژنتیکی تا پایان تابستان اعمال می شود.
راه‌اندازی اولین قطار ترانزیت کشاورزی‌ از ایران پایگاه خبری لقمه: معاون بهره‌برداری و سیر و حرکت راه‌آهن با اشاره به اینکه در سال ۹۶ ترانزیت ریلی کشور به ۲ میلیون تن افزایش می‌یابد، گفت: امروز اولین قطار ترانزیتی محصولات کشاورزی از کویته پاکستان حر . . .
تورم بخش کشاورزی ۱۰ درصد کاهش یافت پایگاه خبری لقمه: گزارش مرکز آمار ایران حاکی است که تورم تولیدکننده در بخش زراعت،باغداری و دامداری سنتی در پائیز ۹۵ نسبت به تابستان ۱۰.۳۹درصد کاهش و نسبت به پائیز ۹۴(تورم نقطه به نقطه)۳.۹۱ درصد افزایش . . .
یک کودک نوپا هر روز چه مقدار غذا باید بخورد؟ پایگاه خبری لقمه: فرزند نوپایتان حالا دیگر یاد گرفته غذاهای جامد بیشتری بخورد؟ می خواهید مطمئن شوید که فرزندتان به اندازه کافی مواد مغذی دریافت می کند؟ اگر جواب این سوال را نمی دانید و دوست دارید مطمئ . . .
صفحه 4 از 357  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  خواص هشت میوه شیرین مصرف میوه تاثیر بسیار زیادی بر سلامت کلی بدن و جذب...

  راه های داشتن ابروهای پرپشت و پهن پهنای مناسب و پرپشت و خوش فرم تأثیر زیادی در آراست...

  بهتر است این 7 ماده غذایی را نخورید شیوه زندگی مانند الگوهای تغذیه‌ای ناسالم و نامناسب...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت